ARAMA

HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

DÖVİZ KURLARI

  • Altın (Has) Alış 146.82 Satış 147.92
  • Dolar Alış 3.5829 Satış 3.5893
  • Euro Alış 3.9001 Satış 3.9071

MHP DEN 4/C LILERLE İLGİLİ SORU ÖNERGESİ

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Sn Burcu KÖKSAL' dan sonra MHP adına Sn Arzu ERDEM de Twitterda yaptığı Açıklamada 4/C lilerin kadro sorununun çözümü adına soru önergesi verdiklerini Kanun teklifi Hazırlıklarının da bitmek üzere oldugunu duyurdu..

Facebook

Cumhuriyet Halk Partisi  Milletvekili Sn Burcu KÖKSAL' dan sonra MHP adına Sn Arzu ERDEM de Twitterda yaptığı Açıklamada 4/C lilerin kadro sorununun çözümü adına soru önergesi verdiklerini Kanun teklifi Hazırlıklarının da bitmek üzere oldugunu duyurdu..

TBMM de yapılan bu çalışmaların,23 Ağustos 2015 Tarihinde imzalanan ve Resmi Gazetede yayınlanan ancak aradan geçen 16 Ay geçmesine rağmen uygulanmayan Toplu Sözleşme kararlarının gündeme gelmesi adına önemli ve değerli olduğunu bilmekteyiz.

4/C DÜŞÜNCE VE EYLEM PLATFORMU olarak Sn Vekillerimize Emeklerinden dolayi teşekkürlerimizi iletmeyi borç biliriz..

Emin Daşdemir
20161208_181815.png görüntüleniyor


Bu haberin tüm hakları kamuexpress.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.

BENZER KATEGORİDEKİ HABERLER