ABB BAŞKANI MANSUR YAVAŞ'TAN EYT'LİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN AÇIKLAMA

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş seçim öncesinde Emeklilikte Yaşa Takılanlar hakkında önemli vaatlerde bulunmuştu. Mansur Yavaş EYT hakkında bir açıklama yaptı ve yüzleri güldürdü.
10 Temmuz 2019 11:48

Anakara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Türk İş İle bir görüşme gerçekleştirdi. Mansur Yavaş görüşme sırasında basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

Mansur Yavaş yaptığı açıklamalarında Emeklilikte Yaşa Takılanlar hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Mansur Yavaş açıklamalarında daha önce açıkladığı destek sözünü hatırlattı. Ayrıca ABB Başkanı Mansur Yavaş EYT ile ilgili yeni bir düzenleme yapılmazsa arzu edenlerin Genel Sağlık Sigortası primlerini ödeyeceklerini belirtti.

Mansur Yavaş açıklamalarının devamında belediye olarak vatandaşların talepleri olursa ellerinden gelen her türlü yardımı yapacaklarını ifade etti. 

MANSUR YAVAŞ'TAN EYT AÇIKLAMASI

EYT hakkında Mansur Yavaş'ın açıklamaları şöyle oldu:

"Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili yeni bir düzenleme yapılmazsa, arzu edenlerin Genel Sağlık Sigortası primlerini biz ödeyeceğiz. Belediye olarak biz buna hazırız.

Eğer belediye olarak bizden bir talepleri olursa, elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazır olduğumuz ifade ediyor."

KAMU BÜLTENİ

KAMU EXPRESS SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...