Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 224.23 230.26
  • Dolar 5.7794 5.7898
  • Euro 6.6943 6.7064
Oturum Aç Üye Ol

Son dakika

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

İNCEDEN 'BEDELLİ ASKERLİK,TAŞERON İŞÇİ VE AF' AÇIKLAMASI

Çalışma hayatında son dönemde en çok konuşulan ve tartışılan 'taşeron işçi' konusunda açıklamalarda bulunan İnce,Seçilmesi halinde, taşeron işçi sisteminin tamamen kaldırılacağını, hem özelde hem devlette, taşerona izin vermeyeceğini, Kesinlikle taşeron işçiliğe son vereceğini ifade etti.

ASGARİ ÜCRETLİÇALIŞMA HAYATIİŞÇİ17 Mayıs 2018 Perşembe 14:52

FOX TV'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan İnce seçim vaadlerini sıralarken, gündemde şu sıralar sıkça tartışılan, MHP Lideri Devlet Bahçelinin gündeme getirdiği 'af' ve 'bedelli askerlik' ile ilgili de şunları söyledi:

Af meselesiyle ilgili, Af değil adalet lazım diyen İnce, Bedelli askerlik konusunun da gündeminde olmadığını ifade etti.

'..profesyonel ordu neden olmasın, Ama Türkiye'de devlet okullarında okumuş 8 ay gitmiş er olarak askerlik yapmış birisi olarak, kendi çocuğu askerlik yapmış bir çocuğun babası olarak, Türkiye'de bu terörle mücadele sorununu çözmeden ben böyle bir şeyi gündeme getirmem.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak:FOX TV
KAMU EXPRESS sayfasını
KAMU EXPRESS hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.