ARAMA

HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

DÖVİZ KURLARI

  • Altın (Has) Alış 145.29 Satış 146.38
  • Dolar Alış 3.5651 Satış 3.5715
  • Euro Alış 3.9980 Satış 4.0052

İZMİR'DE TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN 5 ADLİYE ÇALIŞKANI GÖZALTINDA

BES İzmir Şube Başkanı Sever: Her türlü şiddet eylemini reddediyor ve İzmir'deki terör saldırısını kınıyoruz. Adliye önündeki terör saldırısı sonrası sendikamıza üye 5 adliye çalışanı gözaltına alındı

07 Ocak 2017 Cumartesi 14:21

- Büro Emekçileri Sendikası (BES) İzmir Şube Başkanı Musa Sever, adliye önündeki terör saldırısı sonrası sendikalarına üye 5 adliye çalışanının gözaltına alındığını söyledi.

Sever, sendika binasında düzenlediği basın toplantısında, İzmir'deki terör saldırısına tepki gösterdi.

Her türlü şiddet eylemini reddettiklerini vurgulayan Sever, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ölüme karşı yaşamı, barış ve demokrasiyi savunmaya devam edeceğiz." dedi.

Saldırıda hayatını kaybedenleri yakınlarına başsağlığı dileyen Sever, "Adliye önündeki terör saldırısı sonrası sendikamıza üye 5 adliye çalışanı gözaltına alındı." diye konuştu.

Bu arada, gözaltında bulunan 18 zanlıdan B.O, N.S, T.Ç, E.D. ve N.A'nın BES üyesi olduğu öğrenildi.

AA

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.

BENZER KATEGORİDEKİ HABERLER