ARAMA

HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

DÖVİZ KURLARI

  • Altın (Has) Alış 160.75 Satış 162.39
  • Dolar Alış 3.8792 Satış 3.8862
  • Euro Alış 4.5760 Satış 4.5842

MHP DEN 4/C LILERLE İLGİLİ SORU ÖNERGESİ

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Sn Burcu KÖKSAL' dan sonra MHP adına Sn Arzu ERDEM de Twitterda yaptığı Açıklamada 4/C lilerin kadro sorununun çözümü adına soru önergesi verdiklerini Kanun teklifi Hazırlıklarının da bitmek üzere oldugunu duyurdu..

08 Aralık 2016 Perşembe 20:20

Cumhuriyet Halk Partisi  Milletvekili Sn Burcu KÖKSAL' dan sonra MHP adına Sn Arzu ERDEM de Twitterda yaptığı Açıklamada 4/C lilerin kadro sorununun çözümü adına soru önergesi verdiklerini Kanun teklifi Hazırlıklarının da bitmek üzere oldugunu duyurdu..

TBMM de yapılan bu çalışmaların,23 Ağustos 2015 Tarihinde imzalanan ve Resmi Gazetede yayınlanan ancak aradan geçen 16 Ay geçmesine rağmen uygulanmayan Toplu Sözleşme kararlarının gündeme gelmesi adına önemli ve değerli olduğunu bilmekteyiz.

4/C DÜŞÜNCE VE EYLEM PLATFORMU olarak Sn Vekillerimize Emeklerinden dolayi teşekkürlerimizi iletmeyi borç biliriz..

Emin Daşdemir
20161208_181815.png görüntüleniyor

kamuexpress.com
Bu haberin tüm hakları kamuexpress.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
KAMU EXPRESS sayfasını
KAMU EXPRESS hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.