ARAMA

HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

DÖVİZ KURLARI

  • Altın (Has) Alış 160.75 Satış 162.39
  • Dolar Alış 3.8792 Satış 3.8862
  • Euro Alış 4.5760 Satış 4.5842

SAĞLIK-SEN KURULU TOPLANTISI YAPILDI

SAĞLIK-Sen Gaziantep Şubesi'nin Genişletilmiş İl Divan Kurulu Toplantısı Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş'in katılımıyla gerçekleştirildi.

10 Ocak 2017 Salı 08:27

Özel bir otelde düzenlenen Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısına; Gaziantep İl Sağlık Müdürü Sadettin Yazı, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, hastane yöneticileri ve sendika üyeleri katıldı. Sağlık çalışanlarının sıkıntılarının konuşulduğu toplantıda konuşan Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, 15 Temmuz nöbetinin yeni başladığını söyledi. Ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu belirten Memiş, şunları dedi:

"FETÖ ile mücadeleyi çok önemsiyoruz. PKK ile, DEAŞ ile mücadeleyi önemsiyoruz, ama bu süreçte Türkiye'deki NATO'nun üstlerinin çok iyi incelenmesini Amerika Birleşik Devletleri'nin ülkemizdeki etkinliğinin çok iyi incelenmesini, Avrupa Birliği'nin Türkiye'deki üstlerinin çok iyi incelenmesini ve bir an önce oraların ülkemizden tavsiye edilmesini istiyoruz. Oyun çok büyük. Son değil, 15 Temmuz dönemi bir kahramanlık süreciydi. Arkasından bir ay boyunca meydanlarda olduk, ama nöbetimiz bitmedi. Nöbetimiz yeni başladı. Ülkemizdeki oynanan oyunlara hepimiz şahit olduk. Türkiye'yi Suriye'ye çevirmek istiyorlar, ama bunu başaramayacaklar."

Metin Faruk TAMER-Ahmet ÖZER/GAZİANTEP

dha
KAMU EXPRESS sayfasını
KAMU EXPRESS hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.