Haber Gönder Künye İletişim
  • Altın (Has) 236.84 244.52
  • Dolar 5.5274 5.5373
  • Euro 6.2630 6.2743
Oturum Aç Üye Ol

SEÇİM BEYANNAMESİ SÖZÜNDE DURULACAK

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda son dakika açıklaması geldi. MHP tarafından gelen EYT açıklamasında; MH'nin kanun teklifinin komisyonda olduğu ve kanunun yasalaşmasından umutlu oldukları açıklaması geldi. MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül tarafından yapılan açıklamaların detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.
16 Kasım 2018 15:39

Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili olarak yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Milyonlarca vatandaşın yakından takip EYT konusuna dair siyasiler yeni açıklamalarda bulunuyorlar. 

EYT yasası konusunda diğer partiler tarafından Milliyetçi Hareket Partisi'ne yönelik yapılan açıklamalara yönelik MHP'den yeni bir açıklama geldi. İşte Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda yaşanan son gelişmeler. 

MHP'DEN EYT YASASI İÇİN ÜMİTLİYİZ AÇIKLAMASI (EYT)

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili olarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

EYT yasasına dair MHP'ye yöneltilen suçlamalara dair açıklamalarda bulunan MHP Grup Başkanvekili Bülbül, bu konunun Milliyetçi Hareket Partisi'nin daha önceki seçim beyannamelerinde de olduğu vurgusunda bulundu. MHP'nin kanun teklifinin halen komisyonda olduğunu ifade eden MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül EYT yasasına dair ifadeleri kamuoyu ile paylaştı.

MHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül'ün EYT Açıklaması

'EYT meselesi Milliyetçi Hareket Partisinin sadece 27'nci Dönemde değil, 25 ve 26'ncı Dönemde de gündemine getirdiği, hakkında mücadele verdiği bir meseledir. Bununla alakalı olarak Milliyetçi Hareket Partisini töhmet altına sokmaya çalışan açıklamaları asla ve asla kabul edemeyiz. Milliyetçi Hareket Partisinin EYT'yle alakalı vermiş olduğu kanun teklifi şu an Komisyona gelmesi için beklemektedir. Bizler kanun teklifimizin yasalaşması noktasında ümitliyiz ve bunun gerçekleşmesi için de elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz.''

KAMU PERSONELİ

KAMU EXPRESS SAYFASINI

YORUMUNUZU YAZIN ...

YORUMLAR