SON DAKİKA EYT'DEN YARIN İÇİN ÇOK ÖNEMLİ KARAR

EYT, Emeklilikte yaşa takılanlardan yarınki buluşma öncesi son dakika gelişmesi yaşandı.
09 Şubat 2019 14:48

EYT, Emeklilikte yaşa takılanlardan yarınki buluşma öncesi son dakika gelişmesi yaşandı. EYT'liler için yarın büyük önem taşıyan Ankara buluşması öncesi bazı önemli duyurular yayınladılar ve kararlar aldılar.Duyuruda toplantıya Türk bayrağı ve dernek pankartı dışında başka siyasi partiyle ilgili hiçbir şeye izin verilmeyeceği belirtildi.

BÜYÜK BULUŞMA YARIN

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT SYDD), yarın saat 13.00'de Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde Büyük EYT'liler buluşmasını gerçekleştirecek.Toplantı öncesi EYT SYDD, tarafından önemli bir duyuru yapıldı.

İŞTE O KARAR

Duyuruda, büyük toplantıya Türk bayrağı ve dernek pankartı dışında hiçbir siyasi parti bayrağı, afiş, pankart, yelek, sendika yelekleri gibi şeylere kesinlikle izin verilmeyeceği belirtildi.EYT'liler önceki gün sosyal medyada, toplantı davetiyelerini basın kuruluşlarına göndermek için etiket etkinliği gerçekleştirmişti.Duyuru metni şöyle;"ÖNEMLİ DUYURU!! 10 ŞUBAT 2019 SAAT 13.00 NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ YENIMAHALLE/ANKARA' dayız.Yapılacak toplantımıza KESİNLİKLE Türk Bayrağı ve dernek pankartımız dışında, Siyasi parti bayrağı, Afiş,Uygunsuz Pankart, Yelek, sendika yelekleri... vs lere İZİN VERİLMEYECEKTİRGetirilmemesi de önemle rica olunur.Duyarlılığınıza şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla EYT SYD Derneği

Yönetim Kurulu Adına 

Başkan Gönül BORAN ÖZÜPAK

MEMURLARA HABER

KAMU EXPRESS SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...

bulent yılmaz
eyt liler talepleri daha fetaylı incelensin
Sengul
Eyt bir ülke sorunudur parti bayrağı olmaması yerinde bir karar olmuş biz hiç bir partinin uşağı değiliz ekmegimizin ve emegimizin pesindeyiz
Koray Kolaylı
Çok yerinde bir karar olmuş