ARAMA

HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

DÖVİZ KURLARI

  • Altın (Has) Alış 159.54 Satış 161.18
  • Dolar Alış 3.8792 Satış 3.8862
  • Euro Alış 4.5760 Satış 4.5842

TAŞERONA KADRO VE ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER TBMM'DE SORULDU!

Taşeron İşçilerin ne zaman kadroya alınacağı TBMM’de soruldu. 04 Ocak 2017 günü Denizli Milletvekili Kazım Arslan taşeron işçilerin ne zaman kadroya alınacağını, 150 bin öğretmen açığı olduğunu, yeni öğretmen kadrolarının ne zaman verileceğini TBMM’de gündeme getirmiştir.

04 Ocak 2017 Çarşamba 23:28

Denizli Milletvekili Kazım Arslan; “ Maliye Bakanına soruyorum: İktidarınız ve Bakanlığınız zamanında taşeron işçilerinin kadroya alınacağı sözünü vermiştiniz. Verdiğiniz bu sözünüzü ne zaman yerine getireceksiniz?

İki: Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde 150 bin öğretmen açığının olduğu söyleniyor. Atama bekleyen 400 bine yakın öğretmen olmuş gençlerimiz vardır. Maliye Bakanlığı olarak yeni kadrolar vermediğiniz için bu atamaların yapılmadığı söyleniyor. Bakanlığınızca yeni öğretmen kadrolarını ne zaman vereceksiniz?” şeklinde sorular yöneltmek suretiyle taşeron işçilerin ve atama bekleyen öğretmenlerin sorunlarını TBMM’de dile getirmiştir.

MEMUR AHVAL
KAMU EXPRESS sayfasını
KAMU EXPRESS hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.