SON EKLENENLER

YALÇIN’DAN AK PARTİ’YE ZİYARET

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Ak Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Efkan Ala ve AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu’na ziyarette bulundu.
19 Kasım 2020 16:22

Ak Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette öncelikle AK Parti Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Efkan Ala’yı ziyaret eden Yalçın, yeni görevinde Ala’ya başarılar dileyerek görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bakanlık döneminde de önemli görevleri yerine getirdiğini belirten Yalçın, Ala’nın devlet tecrübesine sahip olmasının da avantajıyla yeni görevinde önemli işlere imza atılacağını belirtti.

Yalçın, ziyaret sonunda Ala’ya hediye takdiminde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ala ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yalçın’a ve Memur-Sen’e teşekkür etti.
Daha sonra AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu’nu ziyaret eden Yalçın, burada da çalışma hayatı ile ilgili istişarelerde bulundu.

Kamu görevlilerinin pandemiyle birlikte yeni beklenti ve taleplerinin olduğunu dile getiren Yalçın, sürecin en az hasarla atlatılması noktasında Memur-Sen olarak da üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Sarıeroğlu, ziyaret için Yalçın’a teşekkür ederken Memur-Sen’in pandemi döneminde gösterdiği sorumluluk sahibi eylemlerle örnek bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

kamuexpress.com
Bu haberin tüm hakları kamuexpress.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

KAMU EXPRESS SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER