SON EKLENENLER

Şehidin Vasiyeti Yerine Getirildi

Tüm Türkiye’yi duygulandıran Kuzey Irak’ta Pençe-Kilit operasyon bölgesinde şehit düşen Piyade Astsubay Çavuş Yusuf Ataş’ın vasiyeti Mersin Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu tarafından yerine getirildi.
04 Ekim 2022 07:50

Şehit Yusuf Ataş’ın kısa bir süre önce çekilen bir görüntüsünde arkadaşlarına anlattığı vasiyetinde, “Benim vasiyetim. Hayattan en çok istediğim şey, bir tane kız çocuğum olsun istiyorum. Eğer ölürsem bir tane lösemili kız çocuğunun hayatı boyunca tüm masraflarını karşılayın. Benim vasiyetim budur. Bir de bayramda gidin annemim babamın elini öpün” ifadeleri yer almıştı.

Bunun üzerine Mersin - Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu harekete geçerek şehidin vasiyetini yerine getridi. Tollu yaptığı açıklamada, “ Kuzey Irak’ta Pençe-Kilit operasyonunda şehit olan Yusuf Ataş şehidimizin Erdemli’de vasiyetini yerine getiriyoruz. Emine Sena Demirel kardeşimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde, en güzel şekilde yerine getireceğiz. Şehitlerimizin vasiyeti bizim için emir niteliğindedir” ifadelerini kullandı.
 

KAMU EXPRESS

KAMU EXPRESS SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER